Felvételi előkészítő magyar nyelvből nyolcadikosoknak

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Iskolánk, a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium a középiskolai felvételire készülő 8. osztályos tanulók számára magyar nyelvből 8 alkalomból álló, ingyenes felkészítő foglalkozás-sorozatot indít. Ennek elsődleges célja a hatékonyabb felkészülés, és a központi írásbeli felvételin való eredményesebb szereplés. A magyar nyelvtani ismeretek átismétlése, a nyelvi-nyelvtani képességek javítása, a kreatív feladatok ötletes megoldása, valamint fantáziadús fogalmazások írása a vállalt célunk.

A foglalkozások 14.30-tól 15.15-ig lesznek a földszinti 13-as teremben, az alábbi napokon:

2016. október 10. hétfő

október 17. hétfő

október 24. hétfő

november 14. hétfő

november 28. hétfő

december 5. hétfő

december 12. hétfő

2017. január 9. hétfő

Kérjük, hogy 2016. október 7-ig jelezzék részvételi szándékukat az alábbi e-mail címen:

nagyneerzsebet@yahoo.it

A jelentkezéskor kérjük, a következő adatokat adják meg: a tanuló neve, születési ideje, iskolája.

A foglalkozásokat Zádorné Kondor Erika magyartanár tartja. Az első alkalomra - 2016.október 10. - sok szeretettel várjuk a kedves Szülőket is!