Kréta kapcsolattartás

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

A digitális munkarend komoly változásokat hoz a kapcsolattartás módjainak alkalmazásában és a tanítási-tanulási folyamat megszervezésében.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a Kréta rendszeren keresztül rendszeres lesz az intézmény kapcsolattartása a szülőkkel és a tanulókkal. Kérjük, napi rendszerességgel ellenőrizzék a Kréta rendszerben az Üzenetek menüt - az iskolavezetés, az osztályfőnökök és a szaktanárok üzeneteit. A tanulók a Házi feladat menüben láthatják, melyek az egyes tanórákhoz-tananyagokhoz kapcsolódó feladatok. Ezzel szeretnénk már az első naptól segíteni a tanulók felkészülését a rendszeres tanulásra.

Kérjük a Szülőket, hogy a hivatalos ügyeket az e-Ügyintézés felületen keresztül intézzék.

A digitális oktatás rendszerének kialakítása sok feladatot ad mind a tanároknak, mind a diákoknak. Türelemre, összefogásra lesz szükségünk. Bízunk benne. hogy közös munkával sikeresen be tudjuk fejezni a tanévet.

Dr. Molnárné Szecskó Ágnes