Nyílt nap: 2019.11.14.

Nyílt nap: 2019.11.14.

Nyílt nap a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban

 

A nyílt nap időpontja: 2019. november 14.

9 órától a szülők számára rövid tájékoztatót tartunk az aulában.

17 órától pályaválasztási értekezlet lesz a szülők számára az aulában.

Szeretettel várjuk az iskolánk iránt érdeklődő tanulókat és szülőket.

 

A bemutató órák rendje:

A bemutató órák 9 órakor kezdődnek. Az órákra 8.00-tól lehet majd regisztrálni az intézmény aulájában. A 2., a 3. és a 4. tanítási órákra szeretettel várjuk a nyolcadikos diákokat.

A bemutató órák: Letölthető változat

2. óra (9.00 – 9.30)

tantárgy

terem

csoport

tanár

angol

É/203.

9.F

Nagy Szabolcs

angol

314.

11.D

Csiki Réka

az iskolamúzeum bemutatása

múzeum

9. A

Nagy Miklós

biológia

biológia előadó

9. E biológia csoport

Sümeginé Vitális Éva

fizika

fizika előadó

10.C

Chrobák Gyula

informatika

10.

10.D

Siteriné Nagy Judit

informatika

11.

11.e tagozat

Kondorosi Edit

irodalom

212.

9. A humán tagozat

Dr. Püskiné Portörő Ágnes

latin nyelv

316.

11. A

Molnárné Kocska Judit

matematika

214.

11.D

Juhászné Halmai Szilvia

matematika

108.

12.E

Dr. Patonayné Péli Erzsébet

matematika

113

12.e mat-info

Erdei András

matematika

111.

10.A

Pósán Enikő

matematika

3.

10. A

Dienes Ágota

német nyelv

12.

11. a

Bagossy Barbara

német matematika

101.

9. b 2. csoport

Szeifert Diána

német történelem

112.

9. b 1. csoport

Márkus-Szabó Anikó

olasz

É/206.

11.D, 9KNYD diákjai

Gulyás Éva, Nemes Gabriella, Pelyvás Zsófia, Luca Balduccio, Antonio Bellofatto

testnevelés

tornaterem1

12.F

Géczi Gergő

testnevelés

tornaterem2

9.E info tagozat

Kun-Jobbágy Sára

 

3. óra (9.45 – 10.15)

tantárgy

terem

csoport

tanár

angol (tagozat)

316.

11.F

Simcsik Eszter

biológia

214.

12. E

Sümegi György

biológia

biológia előadó

11. E

Dr. Sulikné Pável Erzsébet

fizika

fizika előadó

10.E

Molnár Dénes

francia nyelv

212.

10. F egy csoportja

Deczky Anikó

irodalom

13.

9. knyB/1.

Dr. Valastyánné Szigeti Andrea

matematika

107.

9.A

Juhászné Halmai Szilvia

matematika

15.

9.C

Bálint Orsolya

matematika

202.

12. F

Chrobák Gyula

német

12.

9.KNYB 2. csoport

Szeifert Diána

német földrajz

111.

9.B 1. csoport

Kiss József

olasz

É/206.

11.D, 9.KNYD diákjai

Gulyás Éva, Nemes Gabriella, Pelyvás Zsófia, Luca Balduccio, Antonio Bellofatto

testnevelés

tornaterem1

9.F

Szilágyiné Tamási Margit

történelem

3.

10.A

Dr. Rácz Sándor

 

4. óra (10.30 – 11.00)

tantárgy

terem

csoport

tanár

angol (tagozat)

107.

10.F

Barta Zoltán

angol (tagozat)

13.

12. F

Pap-Kaáli Nóra

az iskolamúzeum bemutatása

múzeum

11. A humán tagozat

Nagy Miklós

biológia

biológia előadó

10. E

Kalóné Lizák Viktória

ének

ének

10. A

Juhász-Héra Andrea

fizika

fizika előadó

9.D

Molnár Dénes

kémia

kémia előadó

9.E

Dr.Patonayné Péli Erzsébet

matematika

114.

12.C

Bálint Orsolya

matematika

315.

12. c

Kluknavszky Ágnes

matematika

212.

11. F

Chrobák Gyula

német civilizáció

112.

9. b 1. csoport

Dr. Valastyánné Szigeti Andrea

német történelem

111.

9. knyB 2. csoport

Márkus-Szabó Anikó

olasz

É/206.

11.D,  9.KNYD diákjai

Gulyás Éva, Nemes Gabriella, Pelyvás Zsófia, Veres-Szabó Fruzsina, Luca Balduccio, Antonio Bellofatto

testnevelés

tornaterem1

9.knyD

Szilágyiné Tamási Margit

testnevelés

tornaterem2

11.B

Kun-Jobbágy Sára

történelem

214.

11.D

Vékonyné Turcsik Magdolna

történelem  (tagozat)

12.

11.A

Dr. Tarczaliné Postás Edit