Nyílt nap a Csokonaiban

Nyílt nap a Csokonaiban

 

 

Nyílt nap a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban

 

A nyílt nap időpontja: 2018. november 15.

9 órától a szülők számára rövid tájékoztatót tartunk az aulában.

17 órától pályaválasztási értekezlet lesz a szülők számára az aulában.

Szeretettel várjuk az iskolánk iránt érdeklődő tanulókat és szülőket.

 

A bemutató órák rendje:

A bemutató órák 9 órakor kezdődnek. Az órákra 8.00-tól lehet majd regisztrálni az intézmény aulájában. A 2., a 3. és a 4. tanítási órákra szeretettel várjuk a nyolcadikos diákokat.

A nyílt nap részletes programja:

(letölthető)

 

2. óra (9.00 – 9.30)

 

tantárgy

terem

csoport

tanár

német

12.

10. A

Bagossy Barbara

német

112.

9. Kny B haladó

Dr. Valastyánné Szigeti Andrea

történelem

15.

12. A

Dr. Rácz Sándor

történelem

212.

9. F

Tardiné Szakács Ágnes

olasz

É/206.

 

Gulyás Éva, Pelyvás Zsófia, Luca Balduccio, Nemes Gabriella

olasz célnyelvi civilizáció

111.

12. D

Viviana Fasanella

matematika olasz nyelven

214.

12. D

Moczok Éva

latin nyelv

114.

10.A

Molnárné Kocska Judit

matematika

213.

9. E

Chrobák Gyula

matematika

113.

11. E

Erdei András

matematika

201.

9. C

Tárkányi Tiborné

angol

13.

11. F

Pap-Kaáli Nóra

mozgókép és média

316.

12. E

Szabó Elemér

biológia

211.

9. E biológia tagozat

Tukacs Edit

biológia

kémia előadó

11. E biológia tagozat

Sümegi György

testnevelés

tornaterem

11. A

Géczi Gergő

testnevelés

tornaterem

12. B

Varga Zoltánné

etika

202.

11. F

Dr. Pető Zsolt


 

3. óra (9.45 – 10.15)

 

tantárgy

terem

csoport

tanár

informatika

11.

11. E tagozat

Virágné Kondorosi Edit

informatika

10.

12. E tagozat

Szirmai Katalin

német

112.

9. knyB kezdő

Gaál Krisztina

történelem német nyelven

15.

9. knyB haladó

Márkus-Szabó Anikó

német

214.

10.e

Dr. Lékáné Engi Ágnes

kémia

kémia előadó

9. D

Dr. Patonayné Péli Erzsébet

fizika

fizika előadó

9. E

Molnár Dénes

színjátszó

13.

 

Éles Bulcsú

olasz

É/206.

 

Gulyás Éva, Pelyvás Zsófia, Luca Balduccio, Viviana Fasanella

irodalom

Ének terem

9.C

Dr. Püskiné Portörő Ágnes

iskolamúzeum bemutatása

iskolamúzeum

 

Nagy Miklós

matematika

315.

10. B

Baloghné Szűcs Katalin

matematika

14.

11. B

Dienes Ágota

matematika

208.

9. C

Juhászné Halmai Szilvia

matematika

102.

12. E

Kluknavszky Ágnes

matematika

113.

12. C

Tukacs Edit

mozgókép és média

316.

12. B

Szabó Elemér

testnevelés

tornaterem

9. Kny D

Géczi Gergő

testnevelés

tornaterem

11. D

Szilágyi József

testnevelés

konditerem

12. F

Szilágyiné Tamási Margit


 

4. óra (10.30 – 11.00)

 

tantárgy

terem

csoport

tanár

irodalom

202.

11. F

Dr. Valastyánné Szigeti Andrea

történelem

211.

9. E

Vékonyné Turcsik Magdolna

fizika

fizika előadó

10. D

Siteriné Nagy Judit

fizika

14.

11. B

Molnár Dénes

olasz

É/206.

 

Gulyás Éva, Pelyvás Zsófia, Luca Balduccio, Viviana Fasanella

matematika

213.

10. E

Baloghné Szűcs Katalin

matematika

102.

12. E

Juhászné Halmai Szilvia

matematika

kémia előadó

10. A

Dr. Patonayné Péli Erzsébet

matematika

201.

11. A

Tárkányi Tiborné

angol

13.

9.F

Barta Zoltán

angol

15.

9.F

Nagy Szabolcs

angol

12.

10.F

Hidasi Ágnes

angol

212.

10.F

Simcsik Eszter

biológia

214.

12. E biológia tagozat

Sümeginé Vitális Éva

biológia

biológia előadó

10. E biológia tagozat

Dr. Sulikné  Pável Erzsébet

testnevelés

tornaterem

11. E

Szilágyi József

testnevelés

tornaterem

12. C

Varga Zoltánné