NYÍLT NAPOK RÉSZLETES PROGRAMMAL

NYÍLT NAPOK RÉSZLETES PROGRAMMAL

Tisztelt Szülők! Kedves Nyolcadikos diákok!

 

Nagy örömünkre szolgál, hogy találkozhatunk az iskolánk iránt érdeklődő nyolcadikos tanulókkal és hozzátartozóikkal. A hagyományoktól eltérően nem egy, hanem három napon adunk lehetőséget intézményünk és képzéseink megismerésére. Szeretnénk megadni a személyes jelenlét élményét, ugyanakkor törekednünk kell az egészségügyi kockázat minimálisra csökkentésére is. Ezért kérjük, minden látogató használja belépéskor a kézfertőtlenítőt és viseljen maszkot a látogatás ideje alatt.

2021. november 16-án, 17-én és 18-án 13 órától várjuk az érdeklődőket. 13 órától a tanulók személyesen regisztrálhatnak a bemutató foglalkozásokra. Mindhárom napon adunk általános tájékoztatást intézményünkről és a 2022/2023-as tanévben induló képzéseinkről. A program 15 óráig fog tartani.

Az egyes napokon bemutató foglalkozásokat tartunk, az alábbi beosztás szerint:

A részletes program: NYÍLT NAPOK: RÉSZLETES PROGRAM