Az év embere 2022.

Az év embere 2022.

 

PÉLDAÉRTÉKŰ ELKÖTELEZETTSÉG ÉS HIVATÁSTUDAT

A Csokonai Gimnáziumban 2003. óta hagyomány, hogy alapítványunk az ÉV EMBERE kitüntető címmel becsüli meg azt az iskolában dolgozó pedagógust, aki vagy a tárgyévben, vagy a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban töltött egész pályája során kiemelkedő és példamutató teljesítményt nyújtott.

Idén, alapítványunk megújult kuratóriumi tagságának döntése alapján, a gimnáziumban végzett kiváló munkájának elismeréseként egy kolléganő veheti át ezt az elismerést.

2000-től hivatalosan is intézményünk pedagógusa.

Munkáját az elhivatottság, tárgya iránti szenvedélyesség, magas szakmai felkészültség, a tanítás iránti elkötelezettség jellemzi. Belső igényességéből fakad a pontosság, precízség. Szívügyének tekinti az emelt szintű érettségire való felkészítést, a fakultációkat, tehetséggondozást és felzárkóztatást is, akár tanórán kívül, korán reggel, tanítás előtt.

Osztályfőnökként a gyerekek gondját szívén viseli, bizalommal fordulhatnak felé a rábízott tanulók.

A Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Pedagógusaiért és Diákjaiért Alapítvány 2022 decemberében Év Embere Díjjal tünteti ki Vékonyné Turcsik Magdolna történelem-magyar szakos tanárnőt.

 

Gratulálunk sok szeretettel!

További munkájához jó egészséget, sok erőt, kitartást és sikereket kívánunk!