Aktuális felvételi időszak

Ideiglenes felvételi jegyzék

A Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban lezajlottak a szóbeli felvételi meghallgatások.
A vonatkozó rendeleteknek megfelelően nyilvánosságra hozzuk az ideiglenes felvételi jegyzéket.
Tájékoztatásul közöljük, hogy a többi iskolához hasonlóan a ténylegesen felvételt nyert tanulók listáját csak 2020. április 23-át követően tudjuk közölni, miután a Felvételi Központtól megkaptuk a végeredményt.

A megfelelő linkre kattintva megtalálható az ideiglenes rangsor. A rangsorban a felvételiző tanulót az oktatási azonosító alapján lehet megtalálni (az oktatási azonosítók szerint emelkedő sorrendben).

A jelentkezők „E” (elutasítva) jelzést kaptak, amennyiben nem jöttek el a szóbeli meghallgatásra vagy pontszámuk nem érte el a megszerezhető pontok 40 %-át.

1000 - humán képzés (A osztály egyik fele)

2000 - emelt óraszámú történelem képzés (A osztály másik fele)

3000 - magyar-német két tanítási nyelvű képzés (KnyB osztály)

4000 - általános tantervű képzés igazolt sportolóknak (C osztály egyik fele)