Aktuális felvételi időszak

Aktuális felvételi időszak

Nyílt nap a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban

 

Szeretettel várjuk az iskolánk iránt érdeklődő tanulókat és szülőket nyílt napunkon!

A nyílt nap időpontja: 2017. november 16.

9 órától a szülők számára rövid tájékoztatót tartunk az aulában.

17 órától pályaválasztási értekezlet lesz a szülők számára az aulában.

 

A bemutató órák rendje: (letölthető innen)

A bemutató órák 9 órakor kezdődnek. Az órákra 8.30-tól lehet majd regisztrálni az intézmény aulájában. A 2., a 3. és a 4. tanítási órákra szeretettel várjuk a nyolcadikos diákokat. A foglalkozásokra 10-15 diákot tudunk beengedni, az ettől eltérő létszámot a táblázatban jelöltük. Kérjük megértésüket.

Csengetési rend:

2. óra                       9.00 – 9.30     

3. óra                       9.45 – 10.15   

4. óra                       10.30 – 11.00 

A kínálat:

2. óra (9.00 – 9.30)

 

tantárgy

terem

csoport

tanár

Emelt angol

Angol nyelv

ének terem

9. F

Hidasi Ágnes

Német nyelv

Német nyelv

12.

10. E

Dr. Lékáné Engi Ágnes

Német nyelv

15.

12. F

Dr. Valastyánné Szigeti Andrea

Olasz-magyar két tanítási nyelvű képzés

Olasz nyelv

13. (30 fő)

11. D

Balduccio Luca, Fasanella Masci Viviana, Gulyás Éva

Történelem

Történelem

107.

11. F

Márkus-Szabó Anikó

Történelem

114.

11. C

Tardiné Szakács Ágnes

Történelem

212.

9. F

Vékonyné Turcsik Magdolna

Matematika, fizika, kémia

Matematika

14.

10. B

Baloghné Szűcs Katalin

Matematika

202.

10. F

Chrobák Gyula

Matematika

113.

9. D

Juhászné Halmai Szilvia

Matematika

102.

11. E

Kluknavszky Ágnes

Fizika

fizika előadó

9. E

Dienes Ágota

Kémia

kémia előadó

9. A

Dr. Patonayné Péli Erzsébet

Emelt biológia

Biológia

biológia előadó

10. E

Sümegi György

Testnevelés

Testnevelés

tornaterem

9. C

Géczi Gergő

 

3. óra  (9.45 – 10.15)

 

tantárgy

terem

csoport

tanár

Angol emelt

Angol nyelv

211.

9. F

Simcsik Eszter

Angol nyelv

212.

10. F

Pap-Kaáli Nóra

Angol nyelv

Angol nyelv

É/203.

10. C

Nagy Szabolcs

Angol nyelv

214.

10. A

Barta Zoltán

Német nyelv

Német nyelv

É/205.

10. E

Dr. Kis Tamásné

Olasz-magyar két tanítási nyelvű képzés

Olasz nyelv

13. (30 fő)

11. D

Balduccio Luca, Bellofatto Antonio, Gulyás Éva, Pelyvás Zsófia

Földrajz olasz nyelven

111.

9. D

Nemes Gabriella

Magyar

Irodalom

15.

9. D

Dr. Valastyánné Szigeti Andrea

Humán tagozat

Az iskolamúzeum bemutatása

múzeum

9. A

Nagy Miklós

Francia nyelv

Francia nyelv

316.

11. B

Deczky Anikó

Történelem emelt

Történelem

12.

9. A

Dr. Tarczaliné Postás Edit

Emelt matematika-informatika

Matematika

313.

11. E

Juhászné Halmai Szilvia

Informatika

10.

10. E

Virágné Kondorosi Edit

Matematika, fizika, kémia

Matematika

107.

11. C

Bálint Orsolya

Matematika

108.

11. B

Baloghné Szűcs Katalin

Matematika

202.

10. F

Chrobák Gyula

Matematika

208.

9. KNY

Dienes Ágota

Matematika

201.

10. A

Tárkányi Tiborné

Matematika

114.

11. C

Tukacs Edit

Fizika

fizika előadó

9. B

Siteriné Nagy Judit

Kémia

kémia előadó

10. D

Dr. Patonayné Péli Erzsébet

Biológia emelt

Biológia

biológia előadó

11. E

Sümeginé Vitális Éva

Biológia

112.

12. E

Háda Tibor

 

Színjátszó kör

ének terem

 

Éles Bulcsú

 

4. óra (10.30 – 11.00)

 

tantárgy

terem

csoport

tanár

Angol emelt

Angol nyelv

É/205.

11. F

Csiki Réka

Angol nyelv

Angol nyelv

É/204.

10. A

Szendiné Arany Éva

Német nyelv

Német nyelv

212.

11. F

Gaál Krisztina

Olasz-magyar két tanítási nyelvű képzés

Olasz nyelv

13. (30 fő)

11. D

Balduccio Luca, Nemes Gabriella, Pelyvás Zsófia

Olasz célnyelvi civiizáció

214.

9. D

Bellofatto Antonio

Humán tagozat

Irodalom

12.

9. A

Dr. Püskiné Portörő Ágnes

Az iskolamúzeum bemutatása

múzeum

11. A

Nagy Miklós

Latin nyelv

112.

9. A, 10. A

Molnárné Kocska Judit

Emelt történelem

Történelem

15.

11. A

Dr. Rácz Sándor

Emelt matematika-informatika

Matematika

113.

10. E

Erdei András

Informatika

10.

11. E

Szirmai Katalin

Matematika, kémia

Matematika

14.

9. F

Chrobák Gyula

Matematika

fizika előadó

12. A

Dienes Ágota

Matematika

3.

10. C

Kluknavszky Ágnes

Matematika

108.

10. E

Dr. Patonayné Péli Erzsébet

Matematika

201.

10. A

Tárkányi Tiborné

Matematika

111.

12. A

Tukacs Edit

Kémia

kémia előadó

10. B

Molnár Dénes

Emelt biológia

Biológia

biológia előadó

9. E

Dr. Sulikné Pável Erzsébet

 

Ének

ének terem

11. B

Juhász-Héra Andrea