Menza

EBÉD RENDELÉSÉNEK ÉS ELVITELÉNEK LEHETŐSÉGE - 2020. MÁRCUIS 19-TŐL

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a kialakult helyzetre való tekintettel az étkezést igénylő tanulók részére lehetőséget biztosítunk az ebéd egyszer használatos edényben történő elvitelére a Görgey Utcai Óvoda (4032 Debrecen, Görgey u. 5.) elkülönített területén hétköznapokon 11 és 12 óra között. Az étkezést igénylő józsai, illetve dombostanyai lakcímmel rendelkező óvodás és iskolás gyermekek számára lehetőség van a tízórai, ebéd, uzsonna Józsa, illetve Dombostanya városrészre történő kiszállítására.

A rendelés telefonon történik. Élelmezésszervező: Nagy Ildikó, telefon:  06 30 263 3667

Előre maximum egy heti rendelést lehet leadni!

Minden nap 9:30-ig lehet megrendelni, illetve lemondani a következő napi étkezést.

A tanév közben érvényes étkezési térítési díjak, illetve kedvezmények lesznek érvényben.

A térítési díj befizetésére csak bankkártyás fizetési móddal lesz lehetőség a www.diminfo.hu weboldalon található szülői felületen keresztül adott hónap 1-10-ig.

Hajnal János

Debreceni Intézményműködtető Központ

igazgatója

A mindenkori befizetési időpontok és étlapok az alábbi képre kattintva érhetőek el:

Tisztelt Szülők és étkező Diákok!

FELHÍVOM A TISZTELT SZÜLŐK ÉS AZ ÉTKEZŐ DIÁKOK FIGYELMÉT, HOGY A CSOKONAI GIMNÁZIUMBAN CSAK BEFIZETÉSI NAPOKON TARTÓZKODOM, BÁRMILYEN ÜGYBEN AZ ÁRPÁD VEZÉR  TALÁLNAK MEG.

Egyéb információk

A júniusi étkezéshez csak egy befizetési nap van kijelölve: június 6.

A júniusi jegyeket június 3-án osztom az ebédlőben. Ott keressetek.

Nagy Ildikó

élelmezésszervező