Menza

10:00 -15:00 óráig

Teljes áras:     8.930 Ft

50%-os:         4.465 Ft

A csoportos beszedési megbízással fizető tanulók is ezen a napon vehetik át az étkezési jegyeiket.

A mindenkori befizetési időpontok és étlapok az alábbi képre kattintva érhetőek el:

Tisztelt Szülők és étkező Diákok!

FELHÍVOM A TISZTELT SZÜLŐK ÉS AZ ÉTKEZŐ DIÁKOK FIGYELMÉT, HOGY A CSOKONAI GIMNÁZIUMBAN CSAK BEFIZETÉSI NAPOKON TARTÓZKODOM, BÁRMILYEN ÜGYBEN A BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN TALÁLNAK MEG.

Egyéb információk

2015. április hónaptól az étkezési jegyeket nyomda állítja elő, ezért nagyon fontos az aktuális havi étlapok határidőre történő kitöltése és leadása! (Szeptemberben „A" menü van, választani nem kell.)

Októbertől az aktuális havi étlapok - az előző tanévben megszokottak szerint - a portán lesznek kihelyezve, és szintén a portára  kell visszavinni azokat!

Fekete Hajnalka

élelmezésszervező