"Az év embere" a Csokonaiban

"Az év embere" a Csokonaiban

A Csokonai Gimnázium Alapítvány kuratóriuma 2003 óta minden karácsonykor szerény tárgyjutalommal és „Az év embere" kitüntető címmel becsüli meg azt az iskolában dolgozó munkatársunkat, aki vagy a tárgyévben, vagy a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban töltött egész pályája során kiemelkedő és példamutató teljesítményt nyújtott.

Idén Gulyás Éva olasztanár kapta az elismerést, aki 2006 óta példamutató pontossággal, lelkiismeretességgel, lelkesedéssel és kifogyhatatlan energiával tanítja-neveli diákjait. Az órai közös munkával, az országos olasz nyelvi versenyekre való felkészítéssel, a cserekapcsolatok, valamint az iskolai programok és fellépések szervezésével, az olasztanárok szakmai vezetésével nap mint nap formálja a közösséget.

Köszönjük és gratulálunk!

Néhány kép a félig online díjátadóról: