A csodálatos Kárpát-medence vándorkiállítás

A csodálatos Kárpát-medence vándorkiállítás

 

 

A csodálatos Kárpát-medence című vándorkiállítást a Fiatalok a Nemzetért Alapítvány hozta létre, néhány budapesti iskolában és minden megyében egy-egy oktatási intézményben lehetett / lehet megtekinteni. Hajdú-Bihar megyében a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium adott otthont a kiállításnak  2022. szeptember 9. és 19. között.

A Fiatalok a Nemzetért Alapítvány kiemelten fontosnak tartja a fiatalok elérését, a hazai és a határon túli magyar tájak, szokások, hagyományok, életmód bemutatását, A Kárpát-medence természeti és kulturális kincseire csodálkozhattak rá diákjaink, akik biztos kedvet kaptak arra, hogy a bemutatott vidékekre ellátogassanak.

Köszönjük az alapítványnak a lehetőséget. Külön köszönet egykori csokonais diákunknak, Radnai Gábor német-történelem szakos tanárjelöltnek a program megszervezéséért.