Flashmob a főtéren november 26-án!

Flashmob a főtéren november 26-án!

 

GYERTEK, TÁNCOLJUNK EGYÜTT NOVEMBER 26-ÁN A FŐTÉREN!

Október 25-én nagy sikert aratott a főtéren a flashmob, amit a Mozdulj, Debrecen! Iskolaprogram keretében szerveztek. Most részt vehettek a Flashmob 2. felvonásán, amit 2023. november 26-án (vasárnap) 15.00-tól, az adventi vásár nyitása alkalmával, a vásár területén, valamennyi debreceni tánccsoport növendékeinek és oktatási intézmény érdeklődő diákjainak részvételével rendeznek meg. 

Legyél ott te is! Nézd meg, milyen jó hangulatú volt az első flashmob, és kezdj el gyakorolni! 

https://photos.onedrive.com/share/26DE124D5C404CBC!16639?cid=26DE124D5C404CBC&resId=26DE124D5C404CBC!16639&authkey=!ADJW_GlaQV4qGbM&ithint=video&e=zorjFB

Mozdulj, Debrecen! Iskolaprogram célkitűzése az egészséges nemzedék érdekében az élményalapú, szervezett testmozgás lehetőségeinek megerősítése, bővítése, s azoknak a gyermekeknek az elérése, akik aktív sporttevékenységet rendszeresen nem, vagy kevésbé végeznek. 

Mozdulj, Debrecen! Iskolaprogram keretében havonta olyan mozgásos/sporteseményt lebonyolítását terveztük, amely a diákok számára kedvelt, népszerű, örömteli s közösen végezhető.