Gólyanap! 2022. 08. 25. 10:00

Gólyanap! 2022. 08. 25. 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 10 órakor köszönt Benneteket az iskola vezetősége és Diákönkormányzata, majd az osztályok tantermeikben ismerkednek egymással és osztályfőnökükkel

- Ezt követően különböző feladatokban fogtok részt venni, amely azt a célt szolgálná, hogy az iskolát részletesebben is feltérképezhessétek.

- Mivel egyik feladatelemként az iskola egy használati tárgyát kellene feldíszítenetek, ehhez segédeszközt is érdemes lenne magatokkal hozni. Szükség lehet olajfestékre, ecsetre, esetleg fapácra vagy dekupázs technikához eszközökre, valamint smirglipapírra. (Ezekből osztályonként pár darab elegendő, régebbi, használt eszközök is megfelelőek.)

A végeredményt zsűri pontozza, amely a későbbiekben még számítani fog!

- Emellett az iskola jótékonysági akció keretében tanszergyűjtést is szervez rászorulók részére, amelyre a régebbi, jó állapotú, de már nem használt tanszereiteket elhozhatjátok. Minél több gyűlik össze, annál több a pont! 

-Továbbá a jókedveteket se felejtsétek otthon! 

Várunk Benneteket nagyon sok szeretettel, és reméljük, hogy az iskolában eltöltött első napotok mindenképpen emlékezetes marad!

Üdvözlettel,

CSVMG