Gólyanap 2023. augusztus 28. 10:00

Kedves Gólyák!

A korábban meghirdetett időpontnak megfelelően a Csokonai Gimnázium gólyanapja 2023. augusztus 28-án, hétfőn 10 órakor veszi kezdetét iskolánk Díszudvarán.

Programok:

10 órakor köszönt Benneteket az iskola vezetősége és Diákönkormányzata, majd az osztályok tantermeikben ismerkednek egymással és osztályfőnökükkel.

Ezt követően különböző feladatokban fogtok részt venni, amelyek azt a célt szolgálják, hogy az iskolát részletesebben is feltérképezhessétek.

Mivel egyik feladatelemként egy tárgyat kellene kidíszítenetek, ehhez segédeszközt is érdemes lenne magatokkal hozni. Szükség lehet olajfestékre, ecsetre, esetleg vastagabb, színes filctollakra.

A végeredményt zsűri pontozza, a pontszám a későbbiekben még számítani fog!

Emellett az iskola jótékonysági akció keretében tanszergyűjtést is szervez rászorulók részére, amelyre a régebbi, jó állapotú, de már nem használt tanszereiteket elhozhatjátok. Minél több gyűlik össze, annál több a pont!

TOVÁBBÁ A JÓKEDVETEKET SE FELEJTSÉTEK OTTHON!

A programok várhatóan 13 óráig tartanak.

Várunk Benneteket nagyon sok szeretettel, és reméljük, hogy az iskolában eltöltött első napotok mindenképpen emlékezetes marad!