Kölcsey Ferenc-díjat kapott diákunk, Balogh Soma

Kölcsey Ferenc-díjat kapott diákunk, Balogh Soma

A soron következő, valamint a tavaly elmaradt ünnepi ülést is szeptember 10-én tartották a megyei önkormányzatnál. Ezen a napon adták át a 2020. évi elismeréseket is.

A 2020. év díjazottjai között van diákunk, Balogh Soma 9.f osztályos tanuló, aki Hajdú-Bihar Megye Önkormányzatának Kölcsey Ferenc-díját vehette át. Ez a díj azoknak adományozható, akik a kulturális élet, az irodalom, a művészetek (zene, tánc, színház, képző- és iparművészet, építőművészet, népművészet, film- és fotóművészet) terén kiemelkedő művészi színvonalú alkotó tevékenységet, valamint a közművelődésben hosszú időn keresztül maradandó értékeket teremtő, kimagasló munkát végeztek.

Gratulálunk sikeres zenészünknek, Balogh Somának!