Megkapták a laptopokat a 9. évfolyamosok

Megkapták a laptopokat a 9. évfolyamosok

 

 

2022. március 23-án délután rendkívüli szülői értekezletre érkeztek a 9. évfolyamos tanulók szülei az RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosítószámú „Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára" című projekt keretében a Klebelsberg Központ által pályázott tanulói notebookok átvételére. A szülőket a Debreceni Tankerületi Központ képviseletében Dr. Vántus Andrásné igazgatóhelyettes köszöntötte, majd jelképesen átadott intézményvezetőnknek, Dr. Molnárné Szecskó Ágnesnek egy laptopot.

Ezután a gondviselők külön termekben vehették át az eszközöket. Közel 200 diákunk jutott otthoni használatra notebookhoz.

Köszönjük a szülők pontos megjelenését, valamint az átadás-átvétel adminisztrációs folyamatában tanúsított odafigyelését, segítőkészségét és türelmét.