Megnyitott a Zenedoboz!

Megnyitott a Zenedoboz!

 

 

 

 

Megnyitott a debreceni Zenedoboz a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban. A tehetséggondozó pont segíti a fiatalok könnyűzenei képzését és lehetőséget nyújt a közösségépítésre. A konténer hangszerekkel felszerelt, de igény esetén saját eszközöket is vihetnek a fiatalok. 

A Zenedoboz átadóján nyilatkozott Puskás István alpolgármester, Halász D. János, a DEMKI Debreceni Művelődési Központ és Ifjúsági Ház ügyvezetője, Dr. Molnárné Szecskó Ágnes, iskolánk intézményvezetője és Balduccio Salvatore olasz lektor, a pályázati program egyik megalkotója. A Zenedobozt bitrokukba vették diákjaink, énekkarunk tagjai gitár- és dobkíséret mellett énekeltek.

A megnyitón közreműködtek:

Fecsó Zina – gitár

Petkó Mihály – dob

Giovanni Garofalo – zongora

Nagy Natália – ének

Lengyel Alexandra – ének

Zámbó Anna – ének

Gyöngy Lili – ének

Kelemen Vivien - ének

Takács Flóra - ének

Pankotai Fanni - ének

Tiszai Petra - ének

 

Sajtóhírek:

https://www.dehir.hu/videogaleria/tehetseggondozo-pont-nyilt-a-csokonai-gimnaziumban (videóval)

https://haon.hu/kultura/helyi-kultura/zenedoboz-debrecenben-5885192/