Nyílt napok a Csokonaiban: 2023. november 7. és november 8.

Nyílt napok a Csokonaiban: 2023. november 7. és november 8.

Nyílt napok a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban

Kedves Szülők, kedves Nyolcadikosok!

A nyílt napok időpontja iskolánkban: 2023. november 7. és november 8.

Mindkét napon bemutató órákkal és a felvételivel, valamint a képzéseinkkel kapcsolatos részletes tájékoztatókkal várjuk az érdeklődőket 13 órától. A részletes programot október 20. után tesszük közzé. Addig is ajánljuk figyelmükbe előzetes tájékozódás céljából az induló képzéseinkről készített összefoglalót, a tavalyi felvételi tájékoztatónkat és pályaválasztási kisfilmünket. A felvételivel kapcsolatos aktuális információkat keressék mindig honlapunkon, a Nyolcadikosoknak menüben:

http://www.csokonaigimnazium.hu/page/aktualis-felveteli-idoszak