Nyolcadikos felvételi szóbeli 2024. március 18-19.

Nyolcadikos felvételi szóbeli 2024. március 18-19.

Kedves Nyolcadikosok, kedves Szülők!

A nyolcadikosok számára a szóbeli felvételi vizsgákat 2024. márcuis 18. és 19. napjára szervezzük, március 18-án 8 és 16 óra között, március 19-én 13 és 16 óra között. Ha egy tanuló több olyan képzési területet is megjelölt, amelyből szóbeli meghallgatáson kell részt vennie, akkor mindegyik képzési terület anyagából külön vizsgát kell tennie. A vizsgákat ilyen esetben egy vizsganapra szervezzük, kivéve, ha háromnál több vizsgája van a tanulónak.

A szóbeli meghallgatások beosztását legkorábban a március 5-tel kezdődő héten tudjuk közzétenni honlapunkon.

A felvételivel kapcsolatos aktuális információk megtalálható honlapunkon: http://www.csokonaigimnazium.hu/page/aktualis-felveteli-idoszak,a felvételi menetét és a szóbeli követelményeket pedig a felvételi tájékoztatóban olvashatják.