NYOLCADIKOSOKNAK - SZÓBELI VIZSGÁK MÁRCIUS 18. ÉS 19.

NYOLCADIKOS FELVÉTELI - SZÓBELI MEGHALLGATÁS 2024. MÁRCIUS 18-19.

Kedves Nyolcadikosok, kedves Szülők!

A nyolcadikosok számára a szóbeli felvételi vizsgákat 2024. márcuis 18. és 19. napjára szervezzük, március 18-án 8 és 16 óra között, március 19-én 13 és 16 óra között. Ha egy tanuló több olyan képzési területet is megjelölt, amelyből szóbeli meghallgatáson kell részt vennie, akkor mindegyik képzési terület anyagából külön vizsgát kell tennie. A vizsgákat ilyen esetben egy vizsganapra szervezzük, kivéve, ha háromnál több vizsgája van a tanulónak.

Amennyiben a tanuló alapos okból nem tud megjelenni egyik vizsganapon sem, kérjük, ezt jelezzék e-mailben az iskola@csokonai-debr.edu.hu címen, legkésőbb március 11. 16 óráig. Ebben az esetben 2024. március 13-ra, a szóbeli pótnapjára szervezzük meg a szóbeli meghallgatást.

A szóbeli meghallgatások beosztását legkorábban a március 5-tel kezdődő héten tudjuk közzétenni honlapunkon.

A felvételi menetét és a szóbeli követelményeket pedig a felvételi tájékoztatóban találják meg.

A felvételivel kapcsolatos központi információk az Oktatási Hivatal honlapján olvashatók:

Szeretettel várjuk a felvételiző diákokat, sok sikert kívánunk a felkészüléshez!