"Válts egy csokit mosolyra!" adománygyűjtés

"Válts egy csokit mosolyra!" adománygyűjtés

 

 

Iskolánk tanulói a karácsonyi ünnepekre készülve mesekönyvekkel támogatták az ÁGOTA Alapítvány és a Szeged-Csanád Egyházmegye Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató kezdeményezését,  a „Válts egy csokit mosolyra” adománygyűjtést az EMMI felhívására. Diákjaink szívesen ajánlottak fel egy-egy könyvet az állami gondoskodásban élő és veszélyeztetett fiatalok támogatására, mert szerettek volna örömet szerezni olyan gyerekeknek, akiknek nélkülözniük kell a szerető családi környezetet. Egy szép könyv látványa, egy kedves történet olvasása, bájos képek nézegetése nagy boldogságot jelent minden aprócska gyereknek... tudják ezt ķözépiskolás tanulóink is. 

Köszönjük gimnáziumunk tanulóinak a mesekönyv-felajánlásokat, az önzetlen segítséget!