Világbajnok táncosunk, Molnár Lilla

Világbajnok táncosunk, Molnár Lilla

 

Molnár Lilla, a Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium 10.f osztályos tanulója az IDF (International Dance Federation) által Horvátországban rendezett világbajnokságon aranyérmet szerzett Fantasy Show Formáció kategóriában!

Gratulálunk a kimagasló eredményhez!

Lilla élménybeszámolója:

Egy hetet (2022.05.24.-29.) töltöttünk Horvátországban, Pulán a csapatommal, az Attitude táncegyüttes táncosaival a 20. Világbajnokságon. Összesen 10 kategóriában versenyeztünk 6 ország ellen. Remek eredményeket hoztunk haza, de a Fantasy Show Formáció kategóriában elért eredményünkre, a Trója című táncunkkal elért 1. helyezésre vagyunk a legbüszkébbek! Rengeteg élményt és tapasztalatot szereztünk ez alatt az egy hét alatt, mindannyian elmondhatjuk, hogy remek érzés világbajnokként hazatérni Magyarországra!