WATCH - pályaorientációs program lányoknak

WATCH - pályaorientációs program lányoknak

 

A kimondottan lányoknak szóló, egyedülálló WATCH - Women at Tech programot ismerhették meg a 10. évfolyamos csokonais lányok iskolánkban 2023. november 22-én. A programot népszerűsítő előadók bemutatták az Agora Tudományos Élményközpont által szervezett és az NI Hungary Kft. által támogatott nagy sikerű projektet, amely 2024 januárjában indul újra. Az elsősorban 10. évfolyamos lányoknak hirdetett programban való részvétel kiváló lehetőség arra, hogy élményszerűen lehessen megismerkedni az úgynevezett STEM területekkel (science, technology, engineering and mathematics - természettudomány, technológia, mérnöki tudomány és matematika), és szakítsunk azzal a tévhittel, hogy ezeken a területeken csak a fiúk lehetnek sikeresek.

A programra még lehet jelentkezni! Akit érdekel, jelentkezzen minél előbb!

Jelentkezés és bővebb információk a programról az Agora Tudományos Élményközpont honlapján: https://www.agoradebrecen.hu/watch/