Aktuális információk

A középfokú felvételi eljárás lebonyolításának ütemezése

A 2016. évi Dr. Kónya Józsefné Emlékpályázaton

Pári Rita 10.B és Faragó Máté 9.A

osztályos tanulók dicséretben részesültek.

Tanáruk: Pósán Enikő

Az "Édes Anyanyelvünk" országos nyelvhasználati verseny megyei fordulójában

Szász Viktória 11.B osztályos tanuló

2. helyezést ért el és továbbjutott az országos döntőbe.

Tanára: Dr. Püskiné Portörő Ágnes

Az Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny megyei fordulójában

Molnár Dávid 10.E osztályoa tanuló

3. helyezést ért el

Tanára: Dr. Patonayné Péli Erzsébet

A "Szép magyar beszéd" országos szépkiejtési verseny "Debreceni gimnáziumok" kategóriájában

Tóth Alexandra 11.B osztályos tanuló

3. helyezést ért el.

Tanárai: Dr. Püskiné Portörő Ágnes és Nagy Miklós

Az olasz nyelvi Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjében Szántó Viola 13.D osztályos tanuló 10. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Gulyás Éva
Az informatika tantárgyból rendezett Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjében Kovács Beáta Csilla 12.E osztályos tanuló 7. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Virágné Kondorosi Edit
A megyei latinos vetélkedőn a humán tagozat diákjainak eredményei:

• 9. évfolyam 3. helyezés

A csapat tagjai: Kovács Barbara, Andrejkovics Marcell, Molnár Bence, Pekár Zsófia, Molnár Roland, Oláh Boglárka, Nagy Viktória

• 10. évfolyam megosztott 2. helyezés

A csapat tagjai: Felhősi Eszter, Szőllősi Péter, Csikos Doloresz, Pető Eszter, Bereczki Alexandra

• 11. évfolyam 3. helyezés

A csapat tagjai: Csurpek Erika, Buka Zsanett, Ispán Beatrix, Kocsár Benedek, Zilai Zsófia

Felkészítő tanár: Molnárné Kocska Judit

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott tanulóink:

• Szántó Viola 13.D, olasz nyelv II. kategória (tanára: Gulyás Éva)
  • Kovács Beáta Csilla 12.E, informatika II. kategória (tanára: Virágné Kondorosi Edit)

Szabó Anita uszonyosúszó eredményei:
  • 2015. november 14-15 Kecskemét, Junior Országos Bajnokság: 9 bajnoki cím (1 országos csúcs)
  • 2015.december 5-6 Kecskemét, III. Nyílt Rövidpályás Uszonyosúszó Országos Bajnokság: 8 bajnoki cím (9 országos csúcs)
  • A 2016-ban megrendezésre kerülő Uszonyosúszó Junior Világbajnokság szintidejének teljesítése. Ezzel a Magyar Junior válogatott tagjaként utazhat Franciaországba.
  • Díjak: A Magyar Búvár Szakszövetség „Év Sportolója" Junior kategóriában illetve Ifjúsági kategóriában is.
  • Az MBSZ Aranyjelvénnyel kitüntetett sportolója 2015-ben.
  • 2016. Lengyelország, Uszonyosúszó Világkupa sorozat első állomása: 3 arany érem, 1 ezüst érem(váltóval). Elnyerte a világkupa legeredményesebb junior leánynak járó trófeát.

Szabó Anita 9.C

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) 2. fordulójába jutott diákjaink:

olasz nyelv II. kategória:
Juhász Nikolett 11.D
Szabó Dávid 13.D
Szántó Viola 13.D
Kiripolszky Sára 13.D
Iszály Gergő 11.D

informatika II. kategória: Kovács Beáta Csilla 12.E

A Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoportjának országos döntőjében iskolánk leány kézilabda csapata 7. helyezést ért el!

Letölthető nyomtatvány a testnevelés óra alóli felmentés kérvényezéséhez (szerkeszthető)

Legfrissebb versenyeredmények

2014/2015-ös tanév

• A Kézilabda Diákolimpia országos döntőjében iskolánk  V. korcsoportos leánycsapata 6. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Balla Krisztina 9.c, Bíró Petra 9.c, Cserős Petra 9.c, Darányi Renáta 10.f, Király Alexandra 9.b, Kozma Tünde 9.kny, Nemes Nóra 9.a, Szabó Réka 9.b, Virág Kitti 9.e, Szűcs Anna 10.f, Zelizi Fanni 9.f.

Felkészítők:  Varga Zoltánné, Vida Gergő

• A Hortobágyi Nemzeti Park által kiírt „Ízekre szedve" alkotópályázaton Árvai Rebeka 11.e osztályos tanuló különdíjat kapott. Tanára: Éles Bulcsú

• A Szép Magyar Beszéd verseny országos döntőjében Kiss Dániel 10.f osztályos tanuló kiemelkedő színvonalú szöveg-tolmácsolásáért a legjobbaknak járó Kazinczy-érmet vehette át.Felkészítő tanára: Nagy Miklós

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjében a következő eredmények születtek:

• Olasz nyelv II. kategória

Gellén Tamara 12.d            3. helyezés

Gruz Réka 13.d                 13. helyezés

Kosztolányi Kira 13.d         14. helyezés

Kosina Zsolt 13.d              20. helyezés

Erdei Enikő 13.d                22. helyezés

Felkészítő tanáraik: Nemes Gabriella, Gulyás Éva, Antonio Bellofatto, Luca Salvatore Balduccio

• Informatika I. kategória