Kimagasló eredmények a szegedi országos olasz nyelvi versenyen

Kimagasló eredmények a szegedi országos olasz nyelvi versenyen

 

A Szegedi Tudományegyetem olasz tanszéke által meghirdetett országos olasz nyelvi verseny döntőjébe jutott iskolánk három diákja. A döntőt 2024. február 2-án és 3-án rendezték meg Szegeden, az egyetem Bölcsészettudományi Karán. Varga Dominika 11.D osztályos tanuló a 12. évfolyamosok kategóriájában, Garamvölgyi Fanni és Kemecsei Hanna 11.C osztályos tanuló pedig a 11. évfolyamosok kategóriájában indult. Az írásbeli és a szóbeli forduló összesített eredménye alapján tanulóink kiválóan szerepeltek:

Varga Dominika 11.D – 1. helyezett (felkészítő tanár: Veres-Szabó Fruzsina)

Kemecsei Hanna 11.C – 4. helyezett és különdíj (felkészítő tanár: Nagyné Tóth Erzsébet)

Garamvölgyi Fanni – 5. helyezett (felkészítő tanár: Nagyné Tóth Erzsébet)

Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanároknak!

 

Sajtóhír: https://www.delmagyar.hu/helyi-kozelet/2024/02/az-orszag-minden-reszerol-erkeztek-diakok-a-dontobe-galeria?fbclid=IwAR0HgSXE4gJtMsUE_4KH32hwLPfuN0WnpK_ULH-WfYO7DHcBbDskj17QUfM#google_vignette